Mans Dārzs ir Mana Svētnīca - Dārza Svētība

Ievads 

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā WWW.DARZASVETIBA.LV izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu. Kad SIA “Dārza Svētība” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu . 

 

Personas dati

 Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

 Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas WWW.DARZASVETIBA.LV apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);

 Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un WWW.DARZASVETIBA.LV (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);

  Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties Pakalpojumam;

  Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos WWW.DARZASVETIBA.LV izsūtītajiem jaunumiem par Pakalpojumu vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;

 Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.

 

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:  

     Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā WWW.DARZASVETIBA.LV pieejamos pakalpojumus;

    Pārvaldītu mājaslapu WWW.DARZASVETIBA.LV;

    Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www. WWW.DARZASVETIBA.LV;

    Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;

    Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu WWW.DARZASVETIBA.LV.

 

Informācijas nodošana trešajām personām

 WWW.DARZASVETIBA.LV var atklāt informāciju par Jums jebkuram WWW.DARZASVETIBA.LV darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.  

 

Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:  

    Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;

    Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;

    Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas WWW.DARZASVETIBA.LV apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu WWW.DARZASVETIBA.LV. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu WWW.DARZASVETIBA.LV, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

 Mēs paturam tiesības nodot tālāk Jūsu personīgo informāciju gadījumā, ja WWW.DARZASVETIBA.LV tiek pārpirkts vai apvienojas ar citu uzņēmumu. Šādā gadījumā WWW.DARZASVETIBA.LV informēs Jūs, pirms informācija tiks nodota tālāk un uz to attieksies cita privātuma politika.  

 

Sīkdatnes

 Mājaslapā WWW.DARZASVETIBA.LV tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.  

 

Drošība

 Lai garantētu Jūsu datu drošību, WWW.DARZASVETIBA.LV ir piemērojis dažādus fiziskos un loģiskos datu drošības līdzekļus. WWW.DARZASVETIBA.LV ir savi serveri, kurus uztur un uzrauga attiecīgi kvalificēts darbinieks. Serveru telpa ir aprīkota ar modernākajām tehnoloģijām un drošības sistēmām, kas nodrošina konstantu, ātru un stabilu Pakalpojuma darbību 24 stundas diennaktī.      

 Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, WWW.DARZASVETIBA.LV negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā.

 

Saites uz citām lapām

 Pakalpojums var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā WWW.DARZASVETIBA.LV nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka WWW.DARZASVETIBA.LV neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka WWW.DARZASVETIBA.LV neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

 

Citi

 Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā WWW.DARZASVETIBA.LV, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par WWW.DARZASVETIBA.LV privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi [email protected]

Pirkumu grozs

analytics.js facebook-domain-verification=s8859f1n1o7qs918g9tdvau5n9250a