Mans Dārzs ir Mana Svētnīca - Dārza Svētība

Dārza projektēšana

Ja Tev ir aptuvena ideja par savu sapņu dārzu, taču nav nepieciešamo zināšanu un laika saviem spēkiem izplānot dārzu, mūsu ainavu arhitekts kopā ar dārznieku izveidos tava dārza projektu.

Izceļam gan estētiskās dārza vērtības, gan ņemam vērā mikroklimatiskos apstākļus un saglabājam dabiskās vērtības, veidojam ilgtermiņā pašpietiekamus dārzus, kuros apvienojas ainavu arhitekta mākslinieciskās izpausmes un dārznieka praktiskā pieeja.


Piesakies bezmaksas sarunai šeit

Dārza projektēšana. Dārza projekts. Apzaļumošanas plāns.
Dārza plāns. Oāze. Miera osta. Svētnīca.

Dārzs ir svētnīca

Kurā atpūšamies no skrejošās ikdienas, baudām ģimenes kopīgo laiku, relaksējamies un atjaunojam enerģijas rezerves.

 Dārza projekts

Ainavu arhitekta un dārznieka uzdevums projekta stadijā ir radīt detalizētu plānu topošajam vai pārveidojamajam dārzam, pirms tam veicot rūpīgu vietas izpēti, attīstot klienta vēlmes un idejas praktiskā dizainā, kas ir saskaņā ar vietas dabisko raksturu. Kopā ar klientu tiek novērtēti teritorijas resursi, lai palielinātu īpašuma potenciālu un pilnvērtīgi izmantotu pieejamo platību

Mūsu mērķis ir radīt labu pamatu nākotnes iecerei, lai dārzs ir praktisks uzturēšanas procesā, iekļaujas dabiskajos procesos un iegūst akcentus , lai sagādātu patīkamas emocijas vēl daudzu gadu garumā.

Dārza projekts. Dārza plāns. Sapņu dārzs. Projekta izstrāde
Dārza projekts. Dārza plāns. Sapņu dārzs. Vizualizācija. 3D.

Vizualizācijas

Vizualizācijas sniedz priekšstatu par vēl tikai idejas vai plāna līmenī esošo dārzu.

Pirkumu grozs

analytics.js facebook-domain-verification=s8859f1n1o7qs918g9tdvau5n9250a